Distantsõpe

Meie koolis on võimalik kas osaliselt või täielikult õppida distantsõppel. Seega pole probleemiks asukoht, haigestumine või pikem reis.

Miks distantsõpe?

Asukoht

Distantsõppel on võimalik tundides osaleda ükskõik millisest maailma nurgast. Vajalik on ainult stabiilne internetiühendus.

Haigestumine

Distantsõppel saab tunnis osaleda ka haigestumise korral. 

Paindlikkus

Distantsõpe lisab õppeprotsessi paindlikust. Näiteks ootamatute olukordade korral on lihtsam tundi ikka jõuda või asendusaeg leida.

Loodussõbralik

Kui õpilane asub meie koolist kaugemal, siis valides distantsõpe säästab ta hulga aega ja resursse, mis muidu kuluksid transpordi peale.

Kuidas on korraldatud distantsõpe?

Tehniline lahendus

Koroonaajal väljatöötatud tehniline lahendus tagab meil kvaliteetsed e-tunnid. Meie klassides olev tehnika tagab kvaliteetse pildi ja heli. Õpilastel soovitame kasutada tunni ajal parima kogemuse saamiseks mugavaid kõrvaklappe ning samuti abistame arvuti seadistamisega.

Peamised platvormid:

Zoom: Meie peamine platvorm e-tundide jaoks, pakkudes parimat helikvaliteeti ja kasutusmugavust.

Alternatiivid: Samuti pakume võimalust kasutada Skype’i ja Messengeri, vastavalt õpilase eelistustele ja vajadustele.

Tundide ülesehitus

Meie distantsõppe programm järgib samu standardeid ja kvaliteedinõudeid kui tavapärased tunnid. Õppeprotsess e-tundides on korraldatud nii, et see jäljendab võimalikult täpselt füüsilise tunni ülesehitust ja dünaamikat, tagades, et õppetulemused ei kannata.

Soovitused Uutele Õpilastele:

Uue õpilase puhul soovitame esimese kohtumise teha kohapeal. See võimaldab õpetajal anda vajalikke mängutehnilisi näpunäiteid ja luua alus edukaks distantsõppeks. Edaspidi saab õpetaja juba juhendada videosilla kaudu.

NB! Kõik distantsõppel õppivad õpilased saavad osaleda tunnivälistes tegevustes (kontserdid, salvestused)

Ära lase võimalust käest!

Kõige raskem on alati teha esimene samm.

Tee see samm ning registreeri tasuta proovitundi!

Tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust.

Tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust.