Kitarrikursused täiskasvanutele

Inimene ei ole kunagi liiga vana kitarri õppimiseks!

Põhiline põhjus, miks pillimängu õppimist käsile ei võeta, on aja puudus. Täiskasvanutel on nii palju töid ja tegemisi, et iganädalane pillitund ei mahu pahatihti ajakavasse. Selle probleemi lahenduseks olemegi loonud kitarrikursuse täiskasvanutele.

Meie pakutav kursus on loodud täiesti algajale pillihuvilisele. Kursuse kestvus on 4×90 minutit. Kohtume neljal järjestikusel nädalal. Kursuse jooksul saame kitarriga tuttavaks ning õpime selgeks kitarri mängutehnika. Õpime nii meloodia, kui ka saate (akordide) mängimist. Kursuse läbinul on vajalikud oskused iseseisvalt edasi õppimiseks. Õpe toimub väikestes gruppides. See võimaldab pöörata igale õpilasele rohkem tähelepanu ning seeläbi on kursus efektiivsem.

Kursuse teemad:
• Pilliga tutvumine, mänguasend/mängutehnika, sõrmede töö
• Kitarri häälestamine
• Tabulatuuri ehk kitarrinoodi mõistmine – meloodia mängimine
• Akordidiagrammide mõistmine – akordide mängimine (lugude saatmine)
• Medika kasutamine nii meloodia kui saate mängimisel
• Erinevad rütmid saate mängimiseks
• Lugude leidmine internetist iseseisvaks õppimiseks


Hinnas sisaldub 8 akadeemilist kontakttundi (jaotatud 4×90 minutit) + materjalid ning õppevideod.

Kui sul on pill olemas võta see esimesse tundi kaasa. Kui kitarr veel puudub saame esimeses tunnis kasutamiseks selle laenata (teavita meid enne tundi). Peale esimest tundi saame sellisel juhul ka ostunõu anda.

Klassikalise ja western kitarri põhilised erinevused:
Klassikalisel kitarril on nailonkeeled ja western kitarril metallist keeled. Nailonkeeled on tunduvalt pehmemad ning alguses lihtsamad mängida. Samas metallkeeltega pill teeb tugevamat häält ning selle kõla on tänapäevasem. Oleme igati abiks kitarri valimisel. Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust.

Kursusel osalejale:
Kuna tegemist on suhteliselt intensiivse kursusega, peab osaleja leidma aega tundide vahel harjutamiseks. Inimesed on erinevad, seega ei saa vajalikku aega täpselt ette anda. Keskmiselt piisab, kui kursuse ajal iga päev vähemalt paarkümmend minutit kitarrimänguga tegeleda.

Kursused toimuvad aastaringselt!

Kursusel osalemine alates 16 aastastele.

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu.

Paketid

Tavakursus

Oled mõelnud pikalt, et sooviksid kitarrimängu õppida? Tule liitu meie järgmise grupiga!

Meie pakutav kursus on loodud täiesti algajale pillihuvilisele. Eelnev pillimänguoskus pole vajalik. Kursuse kestvus on 4×90 minutit. Kohtume neljal järjestikusel nädalal. Grupi suurus 4-6 inimest.

Kursus toimub Viimsi Äritares (Paadi tee 3, Haabneeme).

Kursuse maksumus on 150€ / inimene

Erakursused

Erakursusele saad tulla enda kuni 6-liikmelise seltskonnaga! Haara sõbrad, pereliikmed või kolleegid ja võtke üheskoos vastu äge väljakutse!

Meie pakutav kursus on loodud täiesti algajale pillihuvilisele. Eelnev pillimänguoskus pole vajalik. Kursuse kestvus on 4×90 minutit. Kohtume neljal järjestikusel nädalal.

Kursuse läbinuna oskate mängida lihtsamaid lugusid ning võite kasvõi bändi kokku panna!

Kursus toimub Viimsi Äritares (Paadi tee 3, Haabneeme) või kokkuleppel võimalik kursus läbi viia ka Teie poolt valitud asukohas.

Erakursuse maksumus on 600€ / grupp

Registreeru kursusele

Tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust.

Tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust.